Czym jest outsourcing IT?

W dużym skrócie outsourcing IT polega na powierzeniu opieki informatycznej nad Twoją firmą OptiKompowi. To z kolei oznacza koniec problemów związanych z zagadnieniami informatycznymi w Twojej firmie- już od dziś będą za to odpowiadać wyspecjalizowani fachowcy. Ciągłość świadczonych usług daje Ci gwarancję, że znamy Twoją sytuację i nie będziemy musieli za każdym razem tracić cennego czasu na rozeznanie- tak jak różni informatycy wzywani „na żądanie”. Z drugiej strony powierzenie nam outsourcingu IT będzie znacznie korzystniejsze kosztowo niż zatrudnienie na stałe choćby jednego fachowca.

Z przyczyn logistycznych, uzupełnienie oferty marketingu internetowego o wsparcie sprzętowe możemy zapewnić klientom z siedzibami w promieniu 30 kilometrów od Wrocławia.

Dlaczego OptiKomp?

Naszą przewagą nad większością konkurencji jest kompleksowość oferowanych usług- specjaliści zajmą się marketingiem internetowym Twojej firmy, a dodatkowo nasi technicy obsłużą kwestie sprzętowe, sieciowe i programowe.

Jedna firma, jedna odpowiedzialność, profesjonalna obsługa od A do Z. Żadnych niespodzianek, a jeśli już- to tylko pozytywne!

Korzyści z outsourcingu IT

Korzyści z outsourcingu IT są niezliczone! Między innymi można do nich zaliczyć:

  • możliwość skupienia się na działalności biznesowej Twojej firmy,
  • brak przerw w funkcjonowaniu infrastruktury informatycznej,
  • natychmiastową pomoc w razie wystąpienia problemu,
  • pełną poufność- na życzenie podpisujemy klauzule poufności,
  • optymalizację budżetu- minimalizujemy ryzyko pojawienia się niespodziewanych wydatków,
  • i wiele innych…

W obecnych czasach wszystko opiera się na komputerach- również w firmie. Większa ilość sprzętu daje większą wygodę i możliwości, ale rośnie też liczba potencjalnych problemów. Budowa własnego działu IT to zajęcie długie, trudne i kosztowne. Zdecyduj się na outsourcing IT z OptiKompem, powierz profesjonalistom obsługę sprzętu w swojej firmie! Zadzwoń już dziś!

Outsourcing IT Wrocław- komputery, serwery plików, drukarki